Zabezpečení Servisu 24


Jednou z důležitých vlastností internetového bankovnictví Servis24 je jeho bezpečnost. Jak to má Servis24 se zabezpečením svých stránek? K tomu, aby se do vašeho uživatelského účtu nemohly dostat nepovolané osoby, používá Servis 24 unikátní bezpečnostní prvky. Kromě klientského čísla a hesla mezi ně patří také přihlašovací smsky a klientský certifikát. Při prvním spuštění internetového bankovnictví Servis24.cz navíc musíte zadat ještě několik dalších specifických údajů, které nemůže znát jiná osoba, takže máte jistotu, že aktivaci za vás neprovedl nikdo jiný. Velmi důležitá je také otázka zabezpečení jednotlivých platebních transakcí v internetovém bankovnictví. Všechny tyto aktivní transakce je nutné potvrdit buď autorizačním sms kódem nebo klientským certifikátem. Autorizační smsky si můžete nastavit na kterékoli pobočce České spořitelny, případně o tuto funkci požádat korespondenční formou. Pro bezpečnost komunikace s bankou je dále používáno silné šifrování komunikace, které funguje prostřednictvím technologie SSL. Pro navázání této komunikace navíc Česká spořitelna používá certifikát zaručující, že komunikujete skutečně přímo s bankou. To, jestli je vaše přihlášení bezpečné si můžete jednoduše zkontrolovat pohledem na adresní řádek vašeho internetového prohlížeče, kde po přihlášení musí být adresa https://www.servis24.cz/ebanking-s24/ibr/aut/login?execution=e1s1/base/usU novějších verzí prohlížečů je navíc řádek podbarven zelenou barvou a u některých typů prohlížečů se objevuje i ikonka visacího zámku.

Servis24 přihlášení osobní účet je velice zabezpečené.


Servis 24 a jednoduché placení vašich složenek

Jednou z mnoha užitečných funkcí služby Servis24 je možnost pohodlného a rychlého placení složenek. Tuto funkci mohou využít klienti České spořitelny u Servisu 24 nejen u internetového, ale i u telefonického a GSM bankovnictví. U služby Servis24 Internetbanking stačí pouze přepsat údaje z vaší složenky do příslušných políček ve formuláři v internetovém bankovnictví a jednoduše odeslat. U služby Servis24 Telebanking je třeba jen nadiktovat veškeré údaje ze složenky telefonnímu bankéři. A konečně v případě služby Servis 24 GSM banking je třeba zadat údaje do aplikace ve vašem mobilním telefonu. Placení složenek přes Servis24.cz je nejen pohodlnější a rychlejší než když je platíte na poště, ale také tímto způsobem šetříte peníze na poplatcích. Pokud si chcete nejdříve vyzkoušet, jak to funguje, můžete využít demo aplikace a to u Internetbankingu i u GSM bankingu.

Dobíjení kreditu na mobilním telefonu přes Servis 24

Další důležitou funkcí, kterou už dnes nabízí více bankovních institucí, je možnost dobíjení kreditu na mobilním telefonu. Dobít kredit si můžete i pomocí služby Servis 24 a to ať už ji využíváte v jakékoliv podobě (Internetbanking, Telebanking nebo GSM banking). Dobíjení kreditu je možné u všech tří českých operátorů a u Vodafonu lze navíc ještě provádět i platby za služby a úhrady faktur. Kredit můžeme dobít nejen sobě, ale i komukoliv jinému a to nonstop a nejen z Česka, ale i ze zahraničí. Další možností, jak dobít kredit na mobilu, je využít některý z bankomatů České spořitelny. Tento způsob dobíjení mohou využít i ti klienti ČS, kteří nemají službu Servis 24 sjednanou. I u dobíjení z bankomatů platí, že dobít lze kredit u všech tří českých operátorů na jejich předplacených kartách a i tato služba je bezplatná. K dobití kreditu lze použít kterýkoliv bankomat České spořitelny, kterých je v současné době už více než tisíc ve všech krajích ČR. Tuto službu mohou využít majitelé platebních karet Visa, Visa Electron, MasterCard a Maestro. Ti klienti, kteří k dobití kreditu použijí soukromou platební kartu České spořitelny navíc získají body do věrnostního Bonus programu. Ty si pak mohou vyměnit za pěkné dárky z široké nabídky katalogu odměn, kde mají na výběr z několika set položek.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:

Půjčujeme karavany a obytné vozy na Vaši dovolenou.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!