Servis 24 Telebanking


Do přímého bankovnictví České spořitelny patří kromě internetového a mobilního bankovnictví také bankovnictví telefonické. V dnešní době, kdy už má téměř každý připojení na internet už telebanking není tolik využívaný, ale stále ještě má tato služba svoje klienty. Servis24 Telebanking je telefonické bankovnictví, které funguje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Kdykoliv si tak můžete např. zjistit stav vašeho účtu, odeslat platbu nebo zvýšit limit na platební kartě. I telefonické bankovnictví je naprosto bezpečné, po zavolání na klientskou linku musíte vždy zadat svoje bezpečnostní údaje. U služby Servis24 Telebanking si můžete vybrat, jestli budete komunikovat s automatickou hlasovou službou, nebo raději přímo s živým bankéřem. Výhodou telebankingu je hlavně úspora času – nemusíte chodit na pobočku, ale vše potřebné si můžete vyřídit po telefonu, ať už jste kdekoliv.

 


Mobito – jednoduché a rychlé platby přes váš mobilní telefon

Jednou z užitečných služeb, které si můžeme nastavit přímo ve svém internetovém bankovnictví Servis24 je Mobito. Tato služba umožňuje placení jak v kamenných obchodech, tak v obchodech na internetu, dobíjení kreditu na mobilu nebo placení peněz z vašeho účtu. Jak si můžeme tuto službu aktivovat? Nejdříve se přihlásíme do našeho účtu na Servis24. Klikneme na záložku nastavení, která má symbol klíče a z levého menu zvolíme položku Mobito. Poté vyplníme žádost o aktivaci této služby. Součástí této žádosti jsou základní informace, jako je naše telefonní číslo, e-mailová adresa a číslo bankovního účtu, který bude se službou Mobito spojený. V nastavení služby pak zaškrtneme volbu Umožnit okamžité nabíjení Mobita přímo z mobilního telefonu, zvolíme maximální částku inkasních plateb za vybrané období, dále si vybereme název souhlasu s inkasem, pokud chceme nabíjet Mobito přes internetové bankovnictví, tak zaškrtneme souhlas s tímto nabíjením, zaškrtneme souhlas s odesláním údajů společnosti Mopet.cz a pokud chceme, tak i souhlas se zasíláním potvrzení na náš e-mail. Klikneme na Pokračovat a na další stránce si zkontrolujeme všechny údaje, jestli jsme je zadali správně. Pokud vše souhlasí, necháme si zaslat autorizační sms kód a po jeho zadání klikneme na Odeslat. Tím je naše žádost o aktivaci služby Mobito potvrzena a pak už jen klikneme na Odhlásit a dokončit aktivaci, čímž nás systém přesměruje přímo na Mobito portál, kde svou aktivaci dokončíme.

Následuje aktivace služby na Mobito portálu – nejdříve musíme zadat ověřovací kód, který nám přišel smskou na mobil. Klikneme na Potvrdit a zvolíme si heslo a bezpečnostní text (ten pak můžeme použít při ztrátě hesla). Zaškrtneme souhlas s podmínkami a klikneme na Potvrdit. Na další obrazovce si vybereme způsob ovládání Mobita a to buď zprávami na displej, aplikací pro iPhone, nebo aplikací pro Android. Klikneme na Pokračovat a stáhneme si aplikaci do mobilu, případně Mobito spustíme na čísle *135*# . Aplikaci pak aktivujeme, zvolíme si PIN pro potvrzování plateb a aktivaci služby dokončíme. Pak už se můžeme na náš Mobito účet přihlásit a začít ho používat. Pokud si nevíme rady, můžeme použít videomanuál, ve kterém je aktivace služby Mobito podrobně popsána. Videomanuál najdeme na webových stránkách České spořitelny pod odkazem www.csas.cz/mobito3, který nás přesměruje na portál YouTube.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:

Půjčujeme karavany a obytné vozy na Vaši dovolenou.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!