Servis 24 a jeho demoverze


Pro ty, kteří o využívání internetového bankovnictví Servis24 uvažují, ale nejsou ještě rozhodnutí jestli ho budou chtít používat, je k dispozici demo verze této služby. Najdeme ji pod odkazem https://www.servis24.cz/demo-s24 amůžeme si v ní snadno vyzkoušet  jednotlivé možnosti Servisu 24 a seznámit se s jeho uživatelským prostředím. Můžeme si tak vyzkoušet všechny jeho funkce a podle toho se rozhodnout, jestli ho budeme chtít používat nebo ne.

Servis24 přihlášení osobní účet je velice zabezpečené.

Jak si sjednat internetovébankovnictví Servis 24

Pokud jsme se rozhodli, že chceme internetové bankovnictví Servis24 začít využívat, máme hned tři možnosti, jak si tuto službu objednat. Servis 24 si můžeme sjednat buď po telefonu, nebo přes internet a nebo osobně na některé z poboček České spořitelny. Pokud se rozhodneme sjednat si Servis24.cz po telefonu, můžeme k tomu využít bezplatnou telefonickou linku na čísle 800 207 207. V případě internetové žádosti stačí vyplnit krátký formulář, do kterého zadáme naše křestní jméno, příjmení a telefonní číslo, případně e-mailovou adresu a poznámku. Po vyplnění formuláře a odeslání nás pak bude kontaktovat klientské centrum České spořitelny. Pokud si chceme Servis24 objednat osobně, můžeme zajít přímo na pobočku, jejichž kompletní seznam se všemi kontaktními údaji nalezneme přímo na webových stránkách České spořitelny. Na vybrané pobočky se můžeme objednat on-line na námi zvolený čas, takže se tím vyhneme dlouhému čekání, než na nás přijde řada.


Servis 24 a videomanuály na YouTube

Pro ty, co s internetovým bankovnictvím Servis24.cz teprve začínají, připravila Česká spořitelna několik videomanuálů, které jsou k dispozici na jejím kanále na YouTube. Podrobné návody jsou zde jak pro internetové bankovnictví Servis24.cz, tak pro mobilní aplikace Servis 24 pro telefony s operačními systémy Android nebo iOs. U internetbankingu Servis24 zde najdeme videomanuál jak dobít kredit na mobilním telefonu, jak zadat trvalou platbu, jak zadat domácí platbu, jak platit eFaktury nebo jak provést první přihlášení k této službě. U mobilního bankovnictví je na YouTube kanálu České spořitelny video s představením této služby pro iPhone i pro Android, návod jak mobilní banku aktivovat a také návody ke službě Mobito. Kromě těchto videomanuálů jsou součástí YouTube profilu České spořitelny také další zajímavá videa týkající se jejích produktů – např. reklamní spoty, videa z natáčení reklam, nebo seriál Aby dluhy nebolely.

Servis 24 jako mobilní aplikace

Servis 24 je nejen klasické internetové bankovnictví, ale jsou to také aplikace do chytrých telefonů, které už dnes nabízí téměř všechny banky. Ani Česká spořitelna v této oblasti pochopitelně nezůstává pozadu, a pro všechny své klienty má bezplatnou aplikaci Servis 24 Mobilní banka. Ta je v současné době pro majitele přístrojů s operačními systémy iOs a Android. Pokud tedy máte internetové bankovnictví u České spořitelny a mobilní telefon s jedním z těchto dvou operačních systémů, můžete si do něj aplikaci Servis 24 Mobilní banka zdarma stáhnout. Stažení aplikace lze provést buď z obchodů App Store, resp. Google Play a nebo pomocí QR kódů, které jsou na webových stránkách České spořitelny. Smůlu zatím mají majitelé mobilů s operačním systémem Windows Phone, pro který mobilní aplikace České spořitelny ještě nebyla spuštěna.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:

Půjčujeme karavany a obytné vozy na Vaši dovolenou.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!