Rychlá sms půjčka

Nečekané výdaje vás donutily k tomu, aby jste si půjčili? Rychlá sms půjčka vám může pomoci. Díky on-line sjednání a velmi mírným podmínkám pro posouzení zákazníka se můžete na ně s jistotou obrátit. Krátkodobá půjčka je ideální produkt pro každého, kdo si chce půjčit peníze na pár dní. Díky tomu, že je neúčelová, můžete peníze použít na co právě potřebujete. Ke sjednání půjčky potřebujete pouze občanský průkaz, číslo účtu. Výhodou je flexibilita půjčky, která vám umožní půjčit si tolik, kolik potřebujete, sami si vybrat výši splátky a dobu, za jak dlouho peníze vrátíte. Nemůže se vám tak stát, že by jste půjčku nezvládli splatit včas. Je možné si půjčku rovněž prodloužit po zaplacení poplatku. Ten se odvíjí od jistiny a počtu dnů na které si prodlužujete termín.

Jaké má rychlá půjčka výhody?

  • rychlá sms půjčka je bez dokládání příjmu
  • bez nahlížení do registru
  • i pro studenty či osvč
  • pro žadatele s trvalým pobytem v ČR
  • nemusíte nikam dojíždět, sjednáte ji on-line
  • obejdete se bez zbytečně zdlouhavé administrativy
  • je flexibilní
  • žádost můžete podávat nonstop

Více informací o srovnání půjček či o rychlé půjčce se dozvíte zde.

Jaké jsou její nevýhody?

Nevýhodou je poplatek za prodloužení půjčky a také relativně vysoké poplatky, které nahrazují sazbu RPSN pohybující se v řádu i desítek tisíc procent. Půjčit si můžete pouze pokud nemáte aktivní půjčku u jiné společnosti či dluhy po splatnosti. Rovněž může být nevýhodou nutnost mít vlastní účet v bance a kontaktní telefon.

Srovnání půjček vám přinese více informací
Neumíte si vybrat vhodnou půjčku? Srovnání půjček vám přinese více informací o vybraných produktech. Můžete tak srovnávat podle výše úroků, splátek, podmínek pro získání půjčky i dle recenzí produktu. Která půjčka je pro vás ta nejvýhodnější?


Reklama:

Půjčujeme karavany a obytné vozy na Vaši dovolenou.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!